kingacs

Regisztráció dátuma: 2019. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Mark Brow Tattoo Micro Styler

Avon Mark Brow Tattoo Micro Styler
2020. február 10.

Nekem nem jött be. Többször próbáltam, főleg a szemöldököm elejére, de csúnya lett a végeredmény és valamiért, mikor próbáltam az ujjammal ledörzsölni és mikor lemostam, piros színt eresztett. A szemöldököm egyébként inkább feketés, mint barna, viszont barnára szoktam megcsinálni porral és ceruzával, így a medium brown árnyalatot választottam és eléggé elüt a szín. Szálakat próbáltam vele kreálni, de olyan lett, mintha sima filctollal rajzoltam a bőrömre. Nagyon szomorú vagyok :(
Pozitívum viszont, hogy tartós.

p2 By Viszkok Fruzsi Kontúr Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi Kontúr Paletta
2020. február 9.

Eddig sajnos csak a bronzosító részét tudtam rendesen használni (a pirosító és a highlighter nem igazán jött be valamiért), viszont azt nagyon szeretem. Szépen lehet építgetni, egész nap fenn marad az arcomon, és az én hideg tónusú bőrömön is jól áll - egyáltalán nem üt el tőle, és ad egy kis színt.

The Body Shop Mandulatej & Méz Kézkrém

The Body Shop Mandulatej & Méz Kézkrém
2020. február 8.

Karácsonyra kaptam ajándékcsomagban és imádom. Azóta anyum is vette magának egyet, neki is bejött.
Nagyon finom illata van (ami megmarad még hosszú ideig felkenés után), hamar felszívódik és jól hidratál. Ráadásul táska kompakt kiszerelésben lehet kapni, mindenhova befér