kingdomonmars

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. március 28.

Ha közvetlenül a szem alá rakja az ember akkor nagyon olyan hatása van mintha 10 évvel öregebb lennék ezért nem közvetlenül a szemem alá rakom hanem egy kicsit lejebb és ecsettel szépen eldolgozom a szemem alá így nincs “öreg” hatása és nem is “ráncosodik”. Amúgy mindent szépen elfed habár nekem a szaga nem annyira tetszik de ettől el lehet tekinteni mert a termék maga nagyon jó. Azért adok csak 4 csillagot mert tényleg meg kell tanulni, hogy hogyan kell bánni vele és kellemetlen illata is van.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. március 28.

Eddig a NYX ‘stay matte but not flat’ alapozóját használtam és őszintén nem annyira tetszett mert mindig le kellet fixálnom mattitó púderrel. A legjobb barátnőm ajánlotta ezt az alapozót és mivel ő ezzel foglalkozik teljesen megbíztam a véleményében és örülök, hogy így tettem! Ez az alapozó sokkal jobb mint amiket eddig használtam. Primer nélkül is szépen lefedi az arcom (hogyha hidratált a bőröm), fent marad nagyon sokáig, alig zsírosodik át és egyáltalán nincs maszk hatása ahhoz képest, hogy teljes fedésű. Nagyon nagy plusz pont, hogy nem kell púdert használnom hozzá csak akkor hogy ha azt akarom, hogy 12+ órán át tartson a sminkem. Hátrány viszont az hogy nagyon kevés szín árnyalata van. Ettől eltekíntve nagyon ajánlom.

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit
2018. december 27.

Borzalmas nagy csalódás. A rúzs része nem is igazán rúzs hanem egy erősen színezett szájfény ami ragad és meg sem szárad. Az ajakceruza magában nem rossz, de a "csomagolása" maga az borzasztó, az ember azt gondolná, hogy egy automatikus ceruzáról beszélünk, de nem, hanem egy műanyag ceruzát kell hegyezgetni mint egy normál ceruzát. Csak azért kap 2 csillagot, mert a ceruza alapból nem olyan rossz.