kingh

Regisztráció dátuma: 2018. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal
2018. szeptember 3.

Pár napig használtam, azt hittem találtam egy könnyed, bőrtípusomnak megfelelő hidratáló krémet. Puha lett az arcom, nem zsírosította jobban, mint amennyire szokott alapból. Kb 1 hét után allergiás kiütéseim lettek tőle az állam mindkét oldalán...nem volt se pattanás, se pirosság....csak a csalánkiütésre hasonlító allergiás reakció. 1-1,5 hétig tartott rendbe hozni az arcbőrömet, nekem nem vált be sajnos.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. július 19.

Nagyon szeretem, régóta kedvencem! Szem alá, pirosságra, bőrhibára...szinte mindenhova használom. Passzol a színe, és sokáig elég!

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2018. július 19.

Régi szép emlékek fűznek hozzá!
Ő volt az első "komolyabb" szempillaspirálom még gimiben. :) Nagyon szerettem, a mai napig veszek néha belőle. Szép fekete színe van, az én szőke pilláimra kell 2-3 réteg, de jól tudom építgetni, nem csomósodik. Picit hosszabbít, a dúsítása talán szembetűnőbb. Napközben a helyén marad, nem folyik és nem pereg le. Próbálkoztam már olcsóbb-drágább termékekkel, de mindig ő a befutó és az Essence spirálom. Napi rutin kérdés már, hogy igazi a szempillám vagy mű...nekem ez már elég bizonyíték. :)