kinguci.19920911

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj
2013. augusztus 13.

Én imádom.Egyszerű ,de nagyszerű.Nem agyon reklámozott,méreg drága cucc,mégis csodaszép hajat varázsol percek alatt.

Judit
Tök jó oldalról világítottad meg a dolgokat.
Egyébként én hozzátenném azt is,hogy a szilikon a barátunk.Nem másra lett kitalálva ,mint ,hogy védje a hajunkat a káros hatásoktól(és itt megjegyezném,hogy szilikon nélkül még az is káros hatásnak számít a hajad számára ha hozzá ér a hátadhoz).A fejbőrnek semmi szüksége rá,és ki lehet iktatni,de a kinőtt hajunk alapvetően tök halott,táplálni lehetetlen,nagyrészt keratin alkotja.Különféle samponok és balzsamok a fejbőrre, illetve a hajszál külsejét alkotó rétegre hatnak. Ez a réteg tetőcserépszerűen elhelyezkedő lemezkékből áll. Ha ezek szép szabályosan helyezkednek el, akkor a hajszál ép, egészséges, a haj csillogó lesz.
Ja és mielőtt bárki belekötne,igen,én tanultam hajdiagnosztikát,és nem egy unatkozó anyuci bloggját követve szórom az igéket.Puszi.

Garnier Color&Shine Hajfesték

Garnier Color&Shine Hajfesték
2013. június 19.

Én a jeges gesztenye árnyalatot veszem ebből,és csodák csodájára pont olyan szép színe lesz a hajamnak ,mint a dobozon a többi festékkel ellentétben,azoknál szinte mindig fekete lesz,persze lekopik ,de azért mégis...:)Ez is kopik ,változó,h ki mennyit mossa vagy,h tél - nyár,de én szeretem.A hajam nem leszel száraz,és büdös sem.Nem vagyok oda a drogáriás festékekért,de a Garnier általában tényleg jó termékeket dob a piacra.:)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2013. június 17.

Sampon+balzsam kombinácíóról annyi a véleményem,hogy IMÁDOM.
Nincsenek töredezett hajvégeim,de ha lennének ez a csodaszer tuti,hogy azokon is segítene.Az illata isteni,a hajam pedig puha és fényes.