kinguska

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guess Guess 1981

Guess Guess 1981
2018. március 24.

Akciósan vettem meg, a boltban még tetszett az illata, de hamar elment a varázsa nálam, rájöttem, hogy ez nem az én illatom, de aki jobban szereti a visszafogott, nőies illatokat, azoknak megfelelő lehet. A tartóssága viszont nem túl jó, többször újra kell fújni.

Guess Girl

Guess Girl
2018. március 24.

Akciósan vettem meg először, de azóta is használom, nagyon tetszik az illata, fiatalos, virágos, édes. Tavaszias, nyárias illata van. Az üvege kifejezetten tetszik, nagyon csajos. Valóban nem a legtartósabb parfüm, de mivel erősebb illatú, így elég párat fújni, nem kell agyon fújni magunkat vele, hogy érződjön az illata, így nekem sokáig eláll, még ha egy nap többször is használom. Mínusz egy csillag, de csak a tartóssága miatt.

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2018. március 21.

Kuponra vásároltam féláron a terméket, még így sem érte meg az árát, általában meg vagyok elégedve a márka termékeivel, azért is vásároltam meg ezt gondolkozás nélkül, de nagy csalódás volt és pénzkidobás. A színekkel nem lenne baj alapból, szép nude árnyalatok, de a szemhéjon nekem alig látszanak és ha sikerül is felvinnem akkor se tartósak. Nappali sminkhez is gyengén látszik, mintha semmit se kentem volna a szemhéjamra, pedig ettől a márkától nem ezt várnád. A doboza elsőre nagyon szép, igényes, még belső tükör is van benne, de a külső arany felirat nekem pár hét alatt teljesen lekopott, már senki se mondaná meg, hogy ez eredetileg egy L'oreal termék volt. Nagyon porzik, így a tükröt folyamatosan tisztítani kellene ha valaki abba nézve akarna igazítani a sminkjén. Pár árnyalatot ami jobban látszott elhasználtam, így is több mint a fele megvan még, de sose használom.