Kinguss23

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame HairX Advanced Neoforce Sampon

Oriflame HairX Advanced Neoforce Sampon
2016. augusztus 24.

Sziasztok . Egy hónapja használom,heti kétszer mosok hajat nem zsirosodik jobban mint előtte :) az illata nagyon jó,nekem nem szárítja a hajam ,nem irritáló. Tényleg jobban nől a hajam tőle,hajhullas minimális pedig nekem szőkített és sajnos roncsolt is ez miatt a hajam . De a legjobb,hogy tényleg nől tőle a hajam . Imádom,a tonikkal együtt használom. Egy vélemény sajnos tényleg igaz rá nehéz a flakonbol kinyomni pedig pumpás megoldás. De ez apróság,ezentúl nagyon jól teljesít. Már a 3.csomagot rendelem most . És még sokáig szerintem ,ajánlom mindenkinek:)

Oriflame HairX Advanced Neoforce Fejbőrápoló Tonik

Oriflame HairX Advanced Neoforce Fejbőrápoló Tonik
2016. augusztus 24.

Sziasztok . Nekem nagyon bevált :) egy hónapja használom most rendelem hamarosan a 3.adagot. samponnal együtt használom és tényleg nől a hajam ,imádom :) nekem nem zsírosodik jobban tőle ugyanúgy heti kétszer mosok hajat mint előtte. Napi kétszer fújom a fejbőrömre majd bele maszirozom,az illata nagyon jó olyan mintha haj mosás után friss a hajam és kellemes érzés a fejbőrnek. Szőkített hajam van és minden nap vasaltam meg szaritottam nagyon tönkre ment de most mindennel leálltam és ezt használom. Eddig úgy látszik hatásos:) ajánlom mindenkinek .