Kinguus

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

BYS Folyékony Szemkontúr-Toll

BYS Folyékony Szemkontúr-Toll
2012. október 31.

Szörnyű ez a szemhéjtus...Netről rendeltem meg, amikor megjött egyből ki is próbáltam már akkor egyáltalán nem fogott, ha még is akkor pedig nagyon halványan szürkén.Senkinek nem ajánlanám

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc
2012. október 31.

Nekem tetszik.Volt már egy pár filces szemhéjtusom, volt amelyik 2 használat után teljes kiszáradt a másikkal nem tudtam rendesen kihúzni mert nem fogott normálisan :/ Ezzel viszont nincs semmi problémán jól fog és szép vékonyan kitudom vele húzni :)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2012. október 31.

Nem egy rossz szempillaspirál.Az itt olvasott pozitív véleményének miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom.Ez előtt mindig márkás szerpillaspiráljaim voltak.Már néhány éve csak egyfajta maybelline szempillaspirált használok amivel meg is vagyok elégedve csak úgy gondoltam, hogy most kipróbálok vmi ujjat.Az árához képest tényleg egy nagyon jó szempillaspirál szépen hosszabbítja a szempilláimat egész jól is fed.Meg is lepődtem, hogy ilyen jó ez a spirál.Bár annyi negatívuma van, hogy szépen hosszítja a pillákat, de nem igazán emeli meg őket és nem mindig marad meg teljes egészében a nap végéig.Én nem vártam tőle sokat mivel sosem próbáltam ennek a termékcsaládnak a termékeit, de pozitívan csalódtam benne.Szerintem jó kis spirál :)