Kiratira

Regisztráció dátuma: 2018. július 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. július 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay
2018. december 24.

Nekem is vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Ha keveset teszek belőle, 4-5 fújást, akkor szinte semmit nem csinál, egy picit könnyebb talán kifésülni de gubancolódik rendesen. Ha többet teszek, akkor moshatok újra hajat, azonnal bezsirosítja a tövét. Legelső használatnál így jártam, annyit fújtam mint a glisskurból szoktam, moshattam is meg újra egyből. Nem lett kedvenc, alig várom hogy elfogyjon v elajándékozom.

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille
2018. december 24.

Nem találtam még ennél jobbat, rengeteget kipróbáltam, házi készítésűeket is, de azok meg macerásnak. Gyantázás után pár napig ezt használom, amúgy pedig magnéziumolaj-sprayt. Érdekes módon az is dezodorál, illetve a mg pótlás is megoldva egy lépésben.
Nálam tökéletesen működik, akár több mint 24 órán át is tart a hatása a bőgőn. Ha pedig kánikulában a ruhám nap végére nem rózsaillatú, ahogy itt írták, hááát egy natúr dezodorba ennyi már férjen bele szerintem, vmit vmiért.

Alverde Deo Stick Salbei Limette

Alverde Deo Stick Salbei Limette
2018. december 24.

Vissza kellett vigyem, de akkor még nem olvastam a véleményeket, azt hittem velem van a baj, teljesen hatástalan. Maradtam a fehér alverde krémdeónál, az bevált, sosem csíp gyantázás után sem, és hatásos. Felváltva használom magnéziumolaj-sprayvel, télen az is elég dezodor gyanánt és a.magnéziumpótlás is megoldva.