Kirievi

Regisztráció dátuma: 2020. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Ajmal Alia

Ajmal Alia
2021. január 19.

Imádom. Ez egy külöleges, kellemesen fűszeres mégis púderes illat. Tényleg mintha az Ezeregy éjszaka meséibe csöppenne a használója. Nagyon finom , puha, selymesen melengető, keleti varázs illatfelhő leng körül ha használom. Bár egyre elterjedtebb, de mégsem tucat illat. Rajtam jól működik, egyik összetevője sem tolakodó, hanem együttesen harmónikus. Az én bőrömön kb 5-6 óra tartósságú.

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid
2021. január 19.

A termékcsalád 96-os krémje mellé vettem meg a kozmetikusom tanácsára elsősorban a fényvédelem miatt, bár hidratál funkciót is betölt. Nagyon lágy textúrájú, ezért könnyű eloszlatni a bőrön és valóban nagyon kis mennyiség elegendő belőle, sokáig kitart a 30ml. Pillanatok alatt beszívódik, viszont fényes marad a bőr utána. Semmiféle irritációt nem okozott. Az illata nekem nem zavaró. A csomagolása a krém "pucc parádéjához képest" egyszerű, viszont az adagolhatóságát praktikusnak mondanám.

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96
2021. január 19.

A kozmetikusom ezen termékcsaláddal dolgozik és nála ismertem meg ezt a krémet is. Nagyon szeretem, könnyen beszívódik, jól hidratál és semmiféle irritációt nem okoz. Mivel tényleg kis mennyiség elegendő, így a kiszerelés sokáig kitart. Az ára valóban magas, de nekem egyetlen bolti krém sem adta ezt az eredményt. 8-10 éve napi szinten használom. Az idei téli időben kezdtem érezni, hogy már picit kevés a bőrömnek - hiszen ez idő alatt az is változott és sajnos öregedett - , kell hozzá/helyette valami "gazdagabb" krém.