Kisa

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2017. november 30.

Sziasztok!
Valaki talált már esetleg helyette egy másik terméket, ami hasonlóan szuper, mint ez a cc krém?

The Body Shop Honeymania Lip Butter

The Body Shop Honeymania Lip Butter
2017. január 7.

A TBS epres ajakápolójának sikerén felbuzdulva vettem meg ezt a verziót. Nekem sajnos a nyomába sem ér. Amíg le ne kopott az ajkamról, addig természetesen kellemes volt, de javulást nem hozott. Az epres párját viszont meleg szívvel ajánlom, mert egészen más a krém textúrája, és nyilván ez okozza a különbséget.
Az illata és íze egyébként a mézesnek hibátlan, de az én ajkaimnak sajnos nem segített.

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2017. január 7.

I-má-dom! Tényleg hidratál. Nem tud olyan fájdalmasan cserepes lenni az ajkam, hogy reggelre ne tegye teljesen rendbe. Lefekvés előtt használom, így egyáltalán nem zavar, hogy belenyúlkálós tégelye van. Napközben kézmosás nélkül viszont nem szívesen használnám, de nincs is rá szükségem, mert az esti "kúra" eredménye nekem egész nap kitart. Többen írták, hogy a teteje megkeményedik, és nehézség válik a felvitel. Nos, ez valóban így van, de egy tuti tippem van erre: néhány másodpercre rajta tartod az ujjad, amivel fel akarod vinni az állásra, és az ujjas melegétől pillanatok alatt megolvad az "egy adagnyi" ajakápoló.
Az illata: isteni eper.