Kisbuksi

Regisztráció dátuma: 2015. január 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 16.
Bőrprobléma: -

Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick

Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick
2016. július 3.

Nem is tudom hol kezdjem... Először is Londonban élek, itt vettem meg az egyik Boots üzletben. Ez első Clinique alapozó, amit kipróbáltam. A hölgy az üzletben nagyon aranyos és segítőkész volt, együtt kipróbáltuk az alapozót, próbáltuk a legjobban passzoló színt megtalálni köszönhetően, hogy elég nagy a színválaszték. Gondoltam, ki is próbálom az esti buli alkalmával. Természetesen akármilyen is a bőrtípus alá kell hidratálni. Ezek után én beauty blenderrel dolgoztam el, de annyira nem tetszett az összhatása szóval rásegítettem ecsettel. Könnyen kenhető, a fedését én inkább lágy, mint közepesnek mondanám, bár az is igaz, hogy nem akartam túlzásba vinni, szóval lehet kicsit többet kell felkenni. Ezután fixáltam egy púderrel ( nem Cliniques ) viszont még ennek ellenére is a felvitel után kb 1 órával mire a helyre értünk már úgy csillogott az egész fejem, mintha highlighter borult volna rám. Az este folyamán többször le kellett púderezni ( és nem a púder átlagon aluli... ) mondjuk úgy 1-1,5 óránként az este végére viszont már olyan púderréteg volt a fejemen, hogy meg kell kérdeznem: Ez tényleg ez több ezer forintos alapozó? Kicsit csalódott vagyok... Egyrészt a méretéhez képest iszonyatosan drága, nem fed úgy, ahogy vártam és az első tapasztalat alapján nem is tartós.
Teszek még vele próbát, aztán meglátjuk... most nem kap többet 2 csillagnál

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2015. december 27.

Egyszerűen SZUPER! Alig vártam, hogy külföldről hazaérkezve, végre kipróbálhassam. A karácsonyi sminkemet készítettem el vele és az eredmény meseszép lett. Nem túl drága középkategóriás folyékony alapozót dolgoztam el vele és a végeredmény: természetes, foltmentes, egységes bőr. Meg is lepődtem, hogy minimálisnál is kevesebb alapozót szív magába... Tökéletesen használható púderezésre is. Én egy transzparens púdert vittem fel vele és nem maradt porszerű maszkhatás az arcon, hanem az itt ott csillogó bőrt tökéletesen egységesítette. Az ecset kialakítása luxusélményt ad, kényelmes és elegáns a szálak tömörek, nem hullanak. A következő bevetésen KAP por állagú alapozóval fogom kipróbálni. Többen írták már előttem, hogy remek befektetés, maximálisan egyet értek, és miért is adnánk ki egy csomó pénzt, ha ilyen professzionális ecseteket kaphatunk ennyiért. Sőőőt, a kicsivel drágább Bőszecset (elvileg minőségi ) alapozó ecsetem egy nagy csalódás volt, így külön boldogság, hogy találtam egy ilyen remek ecsetet!!!Várom a folytatást!! :)

Kell a púder! Pirosító Ecset (régi)

Kell a púder! Pirosító Ecset (régi)
2015. december 27.

A másik két ecsettel csomagban sikerült ezt a kis gyönyörűséget beszereznem. Tökéletes minőség, professzionális érzés vele dolgozni, puha de tartós szálak. Egyszerűen hibátlan! Már egy jó ideje KAP pirosítókat használok ( Nature és Peach boldog tulajdonosa vagyok) és csak most jöttem rá, hogy a régi pirosító ecsetem mennyit elnyelt/elrejtett/magába szippantott/ nem tudom... mert ezzel az ecsettel ugyan annyi mennyiség már túl sok volt. Szóval ez a remekül tömör ecset egy csoda, mert ez tényleg annyira pirosít amennyi pirosítót adsz neki. :) Itt is tartom magam a korábbi ecsetkehez írt véleményhez, hogy ár-érték arányban maximálisan 5csillagos és tényleg egy rossz szót nem tudok róla mondani. Aki most kezdi sminkelni magát vagy csak olyan eredményre vágyik, mintha profi sminkelte volna és változtatta volna meseszéppé az arcát az bátran fektessen be a KAP ecsetekbe. Gabi megint csodásat alkotott.:)