Kiscica

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2013. november 27.

Zsirosodas ellen ajanlotta a borgyogyasz ezt a sampont. Elotte a planturt hasznaltam, mondta, h valtsak erre. 3 napra sikerult kitolnom vele a hajmosast, az amugy nagyon zsirosodo hajam legtobbszor mar a mosast koveto napon fenylett a zsirtol. Az illatabol itelve gondolom ezt a szert ferfiaknak fejlesztettek ki, eleg vicces, h 90%-ban mi nok hasznaljuk :)

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Normál Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Normál Bőrre
2013. november 8.

Azert vettem meg, mert volt egy minta az egyik ujsagban a sotetkek valtozatabol, kiprobaltam, tetszett. Aztan valami oknal fogva a boltban megis a feher flakonra voksoltam, mondvan nincs is olyan szaraz borom, eleg lesz ez is. Hat, sajnos szo szerint melle nyultam. Nagyon minimalis hidrataltsagot ad a bornek, es az a keves is egy ora mulva elillan. Viszont nem vesztettem el a hitemet teljesen, ha elfogy megveszem a kek valtozatat. Az tenyleg bejott.

Florena Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Florena Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2013. november 8.

Megvetel utan megfogadtam, h addig nem irok rola velemenyt, mig egy hetig nem hasznalom folyamatosan minden este. Hat ez a krem 5*! Szepen beszivodik a borbe, melyen taplal, nem hagy zsiros erzetet, es annak ellenere, h egy testes krem, megsem erezni maszk hatasunak. Orak mulva, sot reggelre sem zsirosodik meg a T zona sem, az illata nagyon kellemes. Nagyon meg vagyok vele elegedve. Az elso Q10-es kremem, es egybol eltalaltam a nekem valot. :)