Kiscsibe99

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner

NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner
2020. január 5.

A Quartzy 03 és a Crystal Ball 04 árnyalatok vannak meg, az előbbit már újra is vettem. Az nagyon szépen mutat, önmagában, tus mellett és tus felett is, mutatós, kreatív sminkeket lehet vele készíteni. Jól tartja magát, csak minimálisan pereg, viszont ahogy kezd kifogyni eléggé leül a tégely aljára, és nehéz onnan kihalászni. Ennek ellenére nagyon szeretem, és hát itthoni viszonylatban nem is nagyon tudok más márkát aminek lenne ilyen formulája. A Crystall Ball árnyalatot nemrég szereztem be, így arról még nem nagyon tudok nyílatkozni, bár annyit mindenképpen, hogy kicsit nehezebben tapadnak a glitterek az ecsetre mint a Quartzynál, de nem vészes.

Revolution The Mascara Revolution

Revolution The Mascara Revolution
2020. január 5.

Nagyon szeretem! Az ősz Glamour-napok óta ót használom, és szerintem ahogy kicsit szárad, úgy javul az állaga. Nehezen váltok spirált, de ez, az itteni vélemények, és a keféje (ezt a típust preferálom) alapján meggyőzött, és nem bántam meg! Nagyon szép pillákat csinál, és nem is nagyon pereg. Szerintem újravevős lesz.

Givenchy L'interdit EDT

Givenchy L'interdit EDT
2020. január 5.

SZERELEM ILLAT! Már az EDP-je is nagyon tetszett, de a koromhoz képest, túl soknak éreztem még magamon. Így nagyon boldog voltam mikor ősszel megpillantottam az EDT-t a polcokon. Sokkal lágyabb, könnyedebb, "fiatalosabb",természetesen azért ő is erősen fűszeres, karakteres illat. Mindezek mellett nagyon tartós is! 5*