KISimola94

Regisztráció dátuma: 2016. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Scholl Cracked Heel Repair Cream

Scholl Cracked Heel Repair Cream
2018. augusztus 7.

Valóban nagyon sokat segít ez a krém, nagyon száraz a bőröm és ez a lábamon is látszik, de semmilyen csoda nem történik 3 nap alatt. Már nagyon sok terméket kipróbáltam a lábamra és ez a legjobb, de én folyamatosan használom nagyjából egy hónapja. Nagyon nagyon zsíros és tényleg nem kellemes érzésű krém nagyon nehéz és ragadós . Sokszor alszom kesztyűben, mert könnyen kiszárad a bőröm, de ott is használt. Este lefekvés előtt szoktam bekenni és reggelre nagyjából beszív mindent a lábam és a kezem is.

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)
2018. augusztus 7.

Nagyon száraz a bőröm ( pedig rengeteget iszom) és rengeteg terméket kipróbáltam már ami segíthet, úgyhogy gondoltam adok ennek is egy esélyt. Nekem pozitív csalódás volt , először megijedtem amikor először használtam, hogy csak olajat kell magamra kennem, de szépen habosodott és már az első használat után nagyon puha volt a bőröm. Már nagyjából egy hónapja használom és úgy érzem segített. Az egyetlen amiért ha lehetne akkor 4,5 csillagot kapna, hogy nincs finom illata, inkább természetes olajok illatát érzem rajta. Szerintem továbbra is ezt fogom használni! :)