kispanki

Regisztráció dátuma: 2017. november 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. november 5.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

La Roche-Posay 24 Órás Fiziológiás Dezodor

La Roche-Posay 24 Órás Fiziológiás Dezodor
2017. november 10.

Miért van az,hogy arról,ami nagyon drága elhisszük,hogy használ is? Egy gyógyszertári tévedés miatt vásároltam meg. Mit ne mondjak,katasztrófa! Kezdjük ott,hogy nagyon nehezen szárad. Sokáig vizes érzést hagy maga után. A hatása nálam,ha volt is erre példa nem tartott tovább 1 max. 2 óránál és gyerünk újra felkenni... Konkrét izzadságszagom volt,mintha nem is használtam volna semmit.
Nagyon drága és folyik. Megfogta a ruhámat! Valószínűleg továbbadom a családban. Már nem tudom mihez nyúljak,mit próbáljak! Amit csak tudtam,eddig mindent teszteltem Nem adom fel,egyszer talán megtalálom a megfelelő izzadásgátlót.

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)
2017. november 10.

Nagy reményekkel vásároltam meg a terméket. Nem bántam meg,mert nagyon megszerettem. A nyáron használtam. Egy dobozzal el is fogyott. Zuhanyzás után nem hagyott olajos érzetet maga után, nem volt fényes a bőröm. Bár igaz ami igaz,kellett utána hidratálni. Nekem nagyon tetszett az illata. Sajnos azóta nem igazán találok belőle a dm polcain,csak a habfürdő változattal találkoztam,ezért kipróbáltam a Nivea többi olaj tartalmú tusfürdőjét is.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2017. november 10.

Régi ismerős ez a termék. Anno, még a barátnőm ajánlotta. Megvettem és használtam rendületlen. A bőrömnek egy darabig jó volt. Sajnos ez sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Amíg a bőröm hozzá nem szokott,addig jó volt. Tisztított,ahogy kell,de egy idő után nagyon fényesen csillogó lett tőle a bőröm. Szabályosan kifényesedett. A rendszeres használatot ezért beszüntettem és csak alkalmanként használtam,amikor úgy éreztem időszerű egy alapos arcradírozás.Ilyen formában egész vállalható volt a számomra. Már nem használom egyáltalán és nem is tervezem, hogy újra megvásárolnám. Sajnos nagyon sok termékről gondoltam, hogy "ez most jó lesz",köztük erről is, de azóta is keresem az igazi arclemosót.