KissDori93

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2016. május 9.

Már lassan másfél-két éve használom és egyszerűen imádom. Nem is csak a jó ára miatt,hanem a tulajdonságai miatt is. Használtam már jó pár púdert, de egyik mellett sem ragadtam le, csak ennél. A T vonalam sajnos nagyon zsíros,igazából a méreg drága púder sem tud segíteni rajta, kénytelen vagyok többször egy nap felvinni a púdert, hogy mattítsak. Ez a termék teljesen megfelel ehhez, nem kelt maszk hatást. Mint a legtöbben én is csak ajánlani tudom :)

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2016. május 9.

Én eddig hajvégápoló sprayt használtam,de egy baratnőm tapasztalatait látva tértem át a hajolajra. Nem bántam meg ,hogy ezt a terméket választottam, árban ez volt a legkedvezőbb,a hatása ehhez képest látványos. Én általában hajmosás után a száraz, már kivasalt hajamon szoktam eloszlatni 2 nyomásnyit, csak is a hajvégeken. Azt tapasztalom, hogy sokkal sejmesebb a hajam,bár így is látom,hogy töredezett, nyílván nem várok tőle csodát,hogy újra összeállítsa a 3 fele álló hajvégeket. Ahhoz a hajsütögetést kellene abbahagynom :) Az összetételét én őszintén szólva nem figyeltem, de nyílván való,hogy a természetes olajok, ha nem is hatásosabbak,de egészségesebbek.