kisseniko0322

Regisztráció dátuma: 2015. április 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező

Schwarzkopf Pure Color #Washout Hajszínező
2019. április 16.

A képen látható árnyalatot használtam a sötétszőke balayage melírozott hajamon. Mikor felkentük majdnem fekete színű volt, nagyon megijedtem tőle, hogy maradandó lesz, de 7 hajmosásig tartott, egyenletesen kopott és ugyan úgy befogta a festett és a természetes részét is a hajamnak. Tökéletes teszt azoknak akik váltani szeretnének. :)

Sun Ozon Önbarnító Kendő

Sun Ozon Önbarnító Kendő
2016. március 6.

Minden barnító módszer előtt érdemes bőrradírt használni, így elkerülhető a foltosság. Nekem személy szerint bejött, egyenletes szinem lett, és szemmel látható lett a változàs. Ami negatívum hogy sárgàs árnyalata van így elég természet ellenes, illetve lehet hogy bőrtipus válogatja de először kipirosodtam tőle mintha leègtem volna, miután pedig testàpolót használtam jött meg a rendes hatása.

Revolution Tan Fruit Power Vitamin Zselé

Revolution Tan Fruit Power Vitamin Zselé
2016. január 14.

Kellemes illata van, így nem leszek "szoli szagú" mint más krémektől. A barnulást nem fokozza, inkább védelmi szerepe van, ennek köszönhető az egyenletes barnulás így nem leszek tőle foltos. Gyorsan beszívódik, még itthon felkenem és fel tudok öltözni, nem kell a szoliban kenegetnem magam. Aki gyors barnulásra vár ne válassza ezt a krèmet. Egyébként a célnak megfelel, inkább mint krém nélkül.