kissmargo

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Weleda Calendula Baba Tusfürdő és Sampon

Weleda Calendula Baba Tusfürdő és Sampon
2013. március 9.

A gyerekeknél én csak ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele. Amikor először megvettem, magamon is kipróbáltam, azóta én is rendszeresen ezzel fürdök. Nem szárít és nagyon finom az illata.

Olivanna Intim Mosakodó Szappan

Olivanna Intim Mosakodó Szappan
2013. március 9.

Én nem mertem használni intimszappanként, mert más Olívia szappan nagyon szárított, de kipróbáltam fürdéshez, hogy hátha jó érzékeny bőrre. Ez is szárított, bár nem annyira, mint a kecsketejesük, viszont tiszta takonyszerű, nyálkás valamit húzott maga után, és pár használat után szinte teljesen ellágyult a szappantartón.
Én többet nem kísérletezem ezekkel a szappanokkal!

Olivia Kecsketejes-Mézes Szappan

Olivia Kecsketejes-Mézes Szappan
2013. március 9.

Nem szeretem a szappanokat, mert szárítanak, bár egyszer kaptam egy amerikai házi készítésű kecsketejes olívaolaj szappant, az nagyon szuper volt.
Egy vásárban viszont elcsábultam, és vettem pár Olívia-szappant. Úgy gondoltam, hogy azért Olívia a márka, mert az olívaolaj a fő összetevő benne. Meg is kérdeztem az eladót, hogy van-e benne, és mi a többi olaj, igenlő választ kaptam, és egy csomó jó olajat felsorolt még, (a szőlőmag olajra, a kakaó és shea vajra emlékszem). Ezzel a kecsketejessel kezdtem a fürdést, mert ez volt a legígéretesebb.
Rettenetesen szárít és húzódik utána a bőröm!!!
Mivel se számlát, se semmilyen tájékoztatót nem kaptam a vásárban (a szappant simán egy zacskóba téve kaptam meg, a memóriámra volt bízva, hogy melyik szapi melyik is), rákerestem a neten, és döbbenten láttam, hogy olíva nincs is benne, meg jobb olajak sem, sőt nem is igazi a kecsketej? :(
Nagyon becsapva éreztem magam!