kisspotyi

Regisztráció dátuma: 2020. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Naturals by Watson Argan Hajsampon

Naturals by Watson Argan Hajsampon
2021. március 11.

Nem indult jól a kapcsolatom ezzel a samponnal: első használatkor már vizesen sem tetszett a hajam állaga mosás után, megszárítva pedig nagyon nem volt szép. Ezért pár hétig-hónapig pihent a polcon, aztán gondoltam, adok neki még egy esélyt. Nem tudom, mi változott, ugyanúgy mostam vele hajat, és teljesen pihe-puha lett a végeredmény:D Én inkább sokat nyomok belőle, mint keveset, így teljesen jól habzik. Már egy ideje használom, és nagyon megszerettem😊 fényes puha haj👌

Terra Naturi Körper Öl Jojoba

Terra Naturi Körper Öl Jojoba
2020. szeptember 21.

Először a természetes összetevők miatt landolt a kosaramban, de már többször újra vettem, nekem nagyon bejött. Isteni édeskés illata van:) Fürdés után nedves bőrön könnyű eloszlatni (száraz bőrön már kevésbé, úgy egy kicsit "ragadós") pihe-puha érzésű lesz utána az ember^^

Balea Testápoló Száraz Bőrre

Balea Testápoló Száraz Bőrre
2020. július 14.

Utazás során gyorsan kellett valami, mert iszonyatosan ki volt száradva a lábszáram és a kezeim. erre esett a választás, hiszen az ára elég jó. Az adott helyzetben "tűzoltásra" jó volt, hamar helyre tette a bőröm, de napi használatra én sem ajánlanám. nagyon sokáig "ragad" utána a bőröm.