Kisvacak

Regisztráció dátuma: 2020. október 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. október 2.
Bőrtípus: -

Megnézem

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2021. április 29.

Nagyon tartós és erős illatú parfüm.
Alapvetően az illata is jó,
Azonban: NAGYON erős benne a bergamott, belemegy az orrodba és folyamatosan erősen érzed, nem lehet szabadulni egy pillanatra sem, hiába fújsz csak egy picit.
Gondolom szubjektív, ki mennyire érzi benne a bergamottot, nekem sajnos túl erős/sok - pedig szeretem az erős, nagy szillázsú illatokat.
Helyette Elie Saab Girl of Now Forever nagyon hasonló, de túl erős bergamott nélkül.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2021. április 28.

Ebben a parfümben nem tudom érezni a leírt illatjegyeket.
Megkísérlem leírni, mi érzek...
Nyitás: zöld-virágos illat, zöld jegyek dominálnak. zöld Golf hajbalzsam, rendszerváltás előtti zöld színű samponokat idéz fel bennem az illat
Szív: friss, még meleg túrógombóc, hideg tejföllel és fahéjas cukorral. bejön egy fahéjas vonal, de savanykás és nem édes beütéssel
Leszáradás: állottabb túrógombóc, erősebb savanykás beütés
Fügét, kaviárt, sót, tengert nem érzek.
Nem édes, ugyanakkor tartós és nagy szillázsú parfüm, keveset szabad csak fújni belőle.
Eleje-közepe nagyon jó, leszáradása határeset.
A neve ellenére nem tartóm kifejezetten nőiesnek, inkább friss és érdekes parfüm.

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP
2021. április 26.

Nagyon szeretem.
Szerintem nagyon hasonlít a CH Good Girl-re, azonban abban talán a bergamott nekem túl domináns és már zavar, ebben kicsit enyhébb a hasonló összetevő (citromhéj?), pont megfelelő mértékű.
Talán a legerősebb és legtartósabb parfümöm, sokáig elég.
Spontán módon megjegyezték hogy jó illatú parfüm van rajtam.
Málnaimádóknak ajánlom, végig kifejezetten érezhető a málna nemcsak a fejben, aláfestésnek érzem csak a mandulát.
Az üvege csodálatos, de nem emiatt...5 pont!