Kitti0216

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Pure Hautklar 2in1 Arctisztító és Sminklemosó

Garnier Pure Hautklar 2in1 Arctisztító és Sminklemosó
2015. november 13.

Szerintem egy elég jó termék. Most vettem először, de meg vagyok elégedve. A sminket szépen eltávolítja, és friss érzetet ad a bőrnek. Amióta ezt használom, sokkal kevesebb pattanás jött ki az arcamon. Az illata lehetne kellemesebb is, de ez legyen a legnagyobb "problémája".

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2015. november 13.

Nemrég szereztem be ezt a BB krémet. A legjobb tulajdonsága, hogy nagyon kellemes az illata és nem fényesíti a bőrt, szép matt hatást kelt. Ami számomra a legnagyobb probléma a színe. Én a normál színt vettem meg, de nekem sötétnek bizonyult, úgyhogy max keverni lehetne a világos színnel. Továbbá szerintem túl folyós, nem fed szépen. De ár - érték arányban nem rossz, így mindennapi használatra szerintem megfelelő.

Catrice Folyékony Szemhéjtus

Catrice Folyékony Szemhéjtus
2015. november 13.

Tökéletesen lehet vele dolgozni, szuper a színe, nagyon jól fed. Ahhoz képest, hogy nem vízálló, szerintem elég jól bírja a nedves környezetet is, így ami a legjobb tulajdonsága, hogy nagyon TARTÓS. Egész nap gyönyörű, nem mosódik és semmiféle rossz tulajdonsága nincsen. Talán az egy kicsit furcsa, hogy kissé kékes színű és nem teljesen fekete, de engem nem zavar, a lényeg, hogy sötét és nagyon szépen mutat. Ár- érték arányt tekintve tökéletes.