Kitti501

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza
2019. május 24.

Akciósan vettem olyan 700 ft-ért a 15-ös árnyalatot, de az első használata után muszáj volt visszamennem megvenni egy másik színt is (30) belőle. Nagyon könnyű felvinni, egyenletes fedése van (nem foltos), kicsit szárít a nap végén, de ezt elnézem neki, mert az étkezést nagyon jól bírja, egy hatalmas hamburgert után is vállalható volt :) Az illata nekem nagyon tetszik, bár felkenve már nyilván nem érzem. Nagyon örülök, hogy megvettem, ki fogom próbálni a shine verziót is belőle.

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2016. december 21.

Nagyon jó kis szárazsampon, nem kell belőle túl sok, hogy kifejtse a hatását. Könnyen kifésülhető, nem hagy fehér nyomot a hajon és 1-2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Viszont a szaga valami borzalom. Ez a citromos WC illatosító szag annyira borzalmas, de még ha csak pár percig tartana, de nem...egész nap érzem a hajamon, és félek, hogy más is véletlen megérzi. Sajna így csak akkor fogom tudni használni, ha összekötöm a hajam, úgy talán nem érződik annyira a szaga. Kár érte, pedig amúgy az egyik legjobb szárazsampon lenne.

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2016. december 21.

03 Pretty Terra árnyalatban van meg. A színt nagyon eltaláltam, szerintem ez minden bőrszínen jól mutat. Nagyon pigmentált, könnyű vele túlzásba esni, ezért én mindig leütögetem a felesleget az ecsetről. Könnyű vele dolgozni és egész nap a helyén marad. Ki gondolta volna, hogy ilyen jó lehet egy alverde pirosító?! :)