kittigris

Regisztráció dátuma: 2020. március 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
2020. március 1.

Egy év után is a legnagyobb kedvencem. Az előttem kommentelőkkel ellentétben nekem nagyon tartós, még késő este/hajnalban is érzem a reggeli fújást, szerintem nagyon sok múlik azon is, hogy mennyire hidratált a bőrötök. Meg egy extra fújást mindig a ruhámra/sálamra szoktam tenni, azokon talán még jobban megmarad. Egy hónapig nem volt lehetőségem hordani, mert nem vittem magammal amikor Magyarországra repültem, és rendesen hiányzott, vágytam utána, és egy buliban egy teljesen ismeretlen lányon majdhogynem messziről megéreztem. Mindenki aki ismer, és ismeri az illatom, fel szokott erről ismerni, szóval nem nevezném tucat illatnak.

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2020. március 1.

A legkedvencebb szempillaspirálom lett, de az a helyzet, hogy türelem kell hozzá, és tudni kell használni, érdemes leszedni a spirálról az anyagból mielőtt a pillákra kennénk. Gyönyörű, hatalmas pillákat tudok vele csinálni magamnak. Jól hosszít, göndörít, és nagyon szép sötét. Nekem ez jobban bejött mint a vízálló, rendes szemfesték lemosóval egy pillanat alatt lejön. Ici-picit nyomot hagyhatnak a pilla végei, ha túl hosszúra sikerülnek, de nekem nem szokott sem összeállni, sem lepotyogni. Mindig felturbózza az önbizalmam, ha ezt viselem.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2020. március 1.

Nekem ez a kedvenc olcsó kategóriás alapozóm, bár nagyon trükkös volt a (majdnem)megfelelő árnyalat megtalálása. De nem szárít, és nem is zsírosítja a bőröm, szépen egységesen lehet felvinni. Nincs valami erős fedése, szóval ha valaki arra vágyik, nem a legjobb választás. Rajtam nagyon szép természetes a hatása.