KittiKdr

Regisztráció dátuma: 2018. október 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 2.
Bőrprobléma: -

Bourjois Metal Edition 24H Eyeshadow

Bourjois Metal Edition 24H Eyeshadow
2019. február 20.

Használtam már szemre is, de igazán szemöldökcsontra használom illetve highlighterként, és nekem nagyon bevált.
Természetes hatást lehet vele elérni és nekem egész nap tart egy rohangálós napon is.
Az ára picit talán borsos viszont évekig elég számomra annyi van benne.
Ha van 50%os kupon akkor mindenképp megéri rá beruházni

Bourjois Eye Catching Szemhéjtus

Bourjois Eye Catching Szemhéjtus
2019. február 20.

Igazából engem ismét kilóra megvett a márka. Rejtett szemhéj miatt sose ment igazán a tus használat. Vele pedig lehet kezdők szerencséje de elsőre is és utána többször is könnyen ment a használata.
Annyi apróság van vele hogy nekem nem túl fekete így egy loreal super slim tussal rásegítek és kész is a tökéletes szem.
Nekem nagyon tetszik.

183 Days by Trend It Up Mascara In A Tube Mermaid

183 Days by Trend It Up Mascara In A Tube Mermaid
2018. október 2.

Éreztem, hogy valami kihívás lesz benne, de valahogy első látásos szerelem volt. Haza is jött velem. Felkentem. Semmi. Vagyis a szempilláimon, körülötte viszont mindenhol volt belőle. Picit elkeresedtem de új nap új remények. Megvettem a hozzá tartozó bázist, az már magában is csodát művelt a szempillaspirálommal kombinálva. Egy másik ecsettel pedig felvittem ezt és láss csodát működött. A végeredmény picit átmenetes tipikus csillogó kékes lett. Nem egy rikító de egy egyszerű sminket simán fel lehet vele dobni. Picit idő igényes mert kell neki egy kis száradási idő (remélem ha picit beszárad ez valtozik) de megérte a termék. Picit feldobta az egyhangú spiráljaimat.