kittikorbel

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jean & Len Dezodor Spray - Vízililiom

Jean & Len Dezodor Spray - Vízililiom
2024. február 15.

Számomra teljes katasztrófa volt. Az illatát magát imádtam, fantasztikus virág illata van, de sajnos a hatását nem igazán fejtette ki nálam. Konkrétan büdös voltam tőle. Szinten a golyos változatot vettem meg, de nem találom megfelelőnek. Pedig a márka többi termékéért odavagyok, mint a hajápolási és az arcápolasi termékekért. Ez viszont nekem katasztrófa volt. Nem veszem újra. Pedig nagy reményt fűztem hozzá, teszteltem is sokáig, de nem változott sajnos semmi :/

Jean&Len Haarpflegeset Glanz & Colorschutz Marokkanisches Arganöl & Feige Conditioner

2022. március 17.

Számomra használhatatlan. A régi csomagolasu rozmaring és gyömbér sampont, balzsamot, pakolást imádtam, a hajam is. Szépen rendbe tette. Ez viszont ár-érték arányban sem éri meg. Valószínű, hogy el sem fogom használni.. Kár érte.

PomPom Szemkörnyék Feszesítő Gél

PomPom Szemkörnyék Feszesítő Gél
2021. július 22.

Ugyanakkor vettem meg amikor a neroli arczselet is. Ez a két termék volt az induló szettem a pompom világban. A neroli meg most is velem tart minden nap használom reggel, viszont az én pandamaci szemeimre sajnos nem elég. A karikaimat el kell fogadjam azt hiszem sose lesz olyan, amitől szebb lesz :) azt hiszem tovább adom anyukámnak, hatha neki használ majd :) így nálam inkább csak 3 *