kittikorbel

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jean&Len Haarpflegeset Glanz & Colorschutz Marokkanisches Arganöl & Feige Conditioner

2022. március 17.

Számomra használhatatlan. A régi csomagolasu rozmaring és gyömbér sampont, balzsamot, pakolást imádtam, a hajam is. Szépen rendbe tette. Ez viszont ár-érték arányban sem éri meg. Valószínű, hogy el sem fogom használni.. Kár érte.

PomPom Szemkörnyék Feszesítő Gél

PomPom Szemkörnyék Feszesítő Gél
2021. július 22.

Ugyanakkor vettem meg amikor a neroli arczselet is. Ez a két termék volt az induló szettem a pompom világban. A neroli meg most is velem tart minden nap használom reggel, viszont az én pandamaci szemeimre sajnos nem elég. A karikaimat el kell fogadjam azt hiszem sose lesz olyan, amitől szebb lesz :) azt hiszem tovább adom anyukámnak, hatha neki használ majd :) így nálam inkább csak 3 *

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre
2021. július 22.

Meglepő módon nekem használt ez a csodaszer :) inkább éjszakára szoktam felkenni, de nekem így is hatásos :) az biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy :) kB 1 hónapja használom és az addig folyamatosan problémás boromet rendbe hozta. Pedig az arcom két oldalán a maszkviseles óta folyamatosan tele volt csúnya aknekkal és gyulladt pattanasokkal. Mióta használom sokkal szebb a bőröm, a gyulladás megszunt,az aknek eltűntek az arcomrol.