kittimakeuplab

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Coastal Scents 88 Warm Palette

Coastal Scents 88 Warm Palette
2012. március 12.

En is probaltam ezt a palettat, de sajnos nálam szemirritaciót valtott ki, szóval érzékeny bőrűek, szeműek óvatosan. A színei viszont, egyetértek az elöttem szólóval, némelyik árnyalat elég haloványka, és nincsennek meg a tényleges színkülömbségek mint amit így összepréselve látunk. De mindemellett, ha már a felét használhatónak találod a palettának akkor már megérte, ár-érték arányban igazán jó választás.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2012. március 4.

Ezt az alapozót az egyik legjobb választásomnak tartom a drogériákban kapható termékek közül. Ár érték arányban 5 pont. Inkább száraz bőrűeknek ajánlom, vagy kombinált bőrűeknek, de nyáron a meleg napokon lehet hogy már nekik túl olajos. Ysíros v pattanásra hajlamos bőrűek inkább kerüljék ezt a terméket. A tökéletes fedéshez én mindenképpen duó fiber szőrű alapozó ecsetet ajánlok, kézzel nem jó felvinni mert kicsit ragadós az állaga és túl vastag réteget képezne a bőrön. Kevés árnyalat között én meg tudtam találni a számomra tökéletes színt. Nem akarok gonosz lenni, de! Mikor először használtam, masnap reggelre volt egy pici pattanas az arcomon, ami nekem nagyon ritkán van. Szóval, leeht hogy ez a termék váltotta ki. Azóta viszont nem volt ilyen bajom vele.

Avon Planet Spa White Tea Facial Cleanser

Avon Planet Spa White Tea Facial Cleanser
2012. március 4.

Ez az egyik legrosszabb arclemosó termék amit valaha választottam, 2-szer használtam, de ez így is marad örökre. Ami nagyon nem tetszett az az, hogy annyira csípte a szemem, hogy az már nem volt elviselhető. Az illata nagyon jó meg a csomagolása nagyon szép, de tartalmilag egyaltalán nem jó.