KittiTailor

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2022. május 5.

Kb két hónapja vásároltam, az első hetekben úgy használtam, ahogy az üvegcsére van írva, vagyis belekevertem a hidratálóba és együtt vittem fel őket, száraz bőrre. Mivel a hidratálóm (Mixa Anti Redness) elég sűrű állagú, így még örültem is, hogy ezzel kicsit “higítom” és így könnyebben el tudtam oszlatni az arcomon. Hatását viszont így nemigen vettem észre és kezdett gyanús lenni, hogy valamit nem csinálok jól, mert itt meg kb mindenki dícsérte. Utánaolvastam a dolognak és azóta két lépcsőben csinálom, először felviszem a hialuront a nedves bőrömre és csak ezután jön a hidratáló. Na így már megvolt a wow élmény, tényleg szuper cucc! :D Szóval jó tanács: mindenképpen nedves bőrre használjátok! :)

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2022. május 1.

Az flp samponja helyett keresek olcsóbb alternatívát, ismerős ajánlotta ezt a márkát, hát kipróbáltam. Nem rossz, de azt hiszem nálam nem ez lesz a befutó. Az flp termékével akár egy hétig is kibírja a hajam a következő mosásig, és még akkor sem katasztrofális a kinézete. Ez nagy plusz pont kisgyermekes anyukaként, tehát hasonló tulajdonságú sampont keresek. Ez a sampon közvetlenül mosás után sem ad fényt vagy volument a hajamnak, ráadásul kb 3 nap után olyan lenyalt a fejem, hogy muszáj újra mosnom. Valószínűleg olyannak készült ez a sampon, aki alapból gyakran mos hajat, vagy problémás a fejbőre, én keresgélek tovább.

Uriage Xémose Syndet Krém-Tusfürdő

Uriage Xémose Syndet Krém-Tusfürdő
2022. április 7.

Bőrgyógyász ajánlására már évek óta Bioderma termékeket használok, nagyon beváltak, szeretem őket. Sokan ajánlották az ismeretségi körben, hogy próbáljam ki a Uriage termékeket is, mert azok is nagyon jók. Röviden: nem jó. Egyetlen pozitívum vele kapcsolatban a krémes állag, de ennyi. Rettenetesen kiszárította a bőrömet, konkrétan többször is meg kellett állnom vakarózni napközben. A Biodermás testápoló valamennyit tudott javítani a helyzeten, de ilyen mértékű szárítással nem tudta felvenni a versenyt. Szó szerint visszamenekültem a Bioderma olajtusfürdőjéhez, egy darabig azt hiszem, nem fogok cserén gondolkodni. Lehet, hogy csak az én bőröm ilyen finnyás, de én nagyon megjártam ezzel a termékkel, nem ajánlanám senkinek.