Kittusch

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2019. október 17.

Nagyon érzékeny bőröm van. Már a bőrgyógyászaton se tudnak vele mit kezdeni - magán még tervbe van. Régen a pattanásos bőrömre jó volt, így gondoltam kipróbálom az érzékenyebb termékcsaládot is, mert hiába hat a másik, ha érzékeny a bőröm - nem irritálta az se. Szépen javítja. Látszatra talán annyira nem gyorsan látszik a változás külső szemmel, de érzem, hogy szépen javítja, nem ég annyira, mint előtte. Már kB a második napon éreztem, higy kevésbé ég, fáj a bőröm.
Őszintén szólva, nem egy olcsó termék, de ha hat, akkor bőven megéri ezt az árát.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2019. szeptember 20.

Sminkelni nem szoktam, de napi rendszerességgel használom. Hiába napjában többször, talán az általános "piszkot" se mossa le, mert ugyanúgy kipattog a bőröm. A maszkok lemosása után át szoktam törölni az arcom ezzel is, hogy leszedje a maradékot, amit nem tudtam lehúzással, lemosással eltávolítani a pórusokból. Viszonylag sok kell, 3-5 vattakoronggal is, de szedi utána is. Nem tudom, hogy sminkkel el tudna e bánni, főképp egy erősebb, tartósabb "darabbal".

Elmex Gél

Elmex Gél
2019. szeptember 20.

Régen használtam. Sokáig elég. Csodaszernek egyenlőre azért nem nevezem, de újból be fogok rá ruházni.