kjancsa67

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
2019. november 26.

Minden táskámban van egy, hogy mindíg kéznél legyen. Ez már önmagában eleget elmond a termékről, szerintem. Azokat a csúnya kis hibákat/ragyákat, amelyek mindig a legrosszabb időben jönnek elő elfedi, a bőrt nyugtatja és mintha még fertőtlenítené is.
Alább olvasom, hogy sárga, sőt túlságosan is az. Szerintem ez egyrészt így van kitalálva, hogy a piros hibákat tompítsa, másrészt bőrszín kérdése is. Nálam a szín nem jelent problémát és a gyors beszáradást sem tapasztalom.
Szeretem, folyamatosan újraveszem, mióta kapható.

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó
2019. november 26.

Lányommal használjuk, nagyon szeretjük, mert jól fed, könnyű egyenletesen felvinni az arcra és mert tartós. Nem hagy nyomot a ruházaton, nem kell a nap folyamán korrigálni, reggeltől estig megbízhatóan tart.

Oriflame Giordani Gold Metamorphosis Alapozó

Oriflame Giordani Gold Metamorphosis Alapozó
2019. november 26.

Kellemes illat, jó fedés, könnyű vele dolgozni, már majdnem megszerettem. DE! és ez óriásit mínusz a termék esetében, erősen fog, nyomot hagy a ruhán, kézen, ha éppen az arcodhoz érsz és emiatt nem lett kedvenc. Hozzáteszem soha nem használok púdert, lehet, hogy az is így reagál az érintésre, de ettől függetlenük ez nekem komoly problémát okoz és inkább nem használom a terméket. Kár, sajnálom is kicsit, hiszen amint írtam, jó vele dolgozni és a fedőképességével sincs baj.