KKati

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2022. június 7.

Nagyjából 25 éve küzdök a seborrea-s fejbőrömmel és ilyen hatékony még semmi nem volt. Általában a fejbőröm megszokja adott terméket és kezdődik minden előlről. Ezidáig nem sikerült rájönnöm, hogy mitől erősödik ki időnként jobban, de néha nagyon csúnya tud lenni. Legutoljára sikerült egy házi hajfestéssel annyira kihozni megint a plakkosodást, hogy már a fodrász is szóvá tette, hogy ez nagyon csúnya és menjek orvoshoz. Azt persze nem tettem meg, mert nincs kedvem hozzá, voltam már és nem tudtak segíteni. Viszont épp ez a fodrász ajánlotta ezt a terméket, mert egyik vendége is ezt használja. Hát igen, csodát tett már 2-3 használat után. Azóta is használom minden alkalommal. Nálam a zsírosodást is csökkentette, igaz együtt használom a Tresemme Hydrate and Purify samponnal, lehet a kettő együtt tett jót a zsírosodásra hajlamos hajamnak. Próbálom majd csak minden második mosásnál hasznáni a Sellon-t, mert nem szeretném, ha ehhez is hozzá szokna a fejbőröm (bár eddig nem tette és már majdnem 1,5 hónapja használom)

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2019. április 24.

A 400-as középszőke árnylattal festettem be az egyébként világosra szőkített hajamat. Aggódtam, hogy sárga lesz vagy vöröses, illetve hogy nagyon paróka szerű lesz az összhatás, de szerencsére nem így lett.
Kb. másfél hete festettem be és nem látok túl sok kopást, mosáskor sem jön belőle, a törölközőt sem fogja be.

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém
2019. február 8.

Kellemes illatú, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után, valóban hidratál és mattít. Nekem a T vonalban nagyon zsírosodó arcbőröm van, ami ennek a krémnek köszönhetően jelentősen javult kb. 1 hét használat után. Mindenképp ajánlom.