KKitty

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2015. június 3.

Szeretem mert nagyon tartós. Nem szeretem az Avont, de ez a szemceruza szuper. Szépek a színei, könnyen kenhető, tartós és sokáig elég. :)

Diapason Hajfesték

Diapason Hajfesték
2015. június 3.

Négy csillagot adtam rá, mert bár szeretem, és szinte mindig ezt használom, van hibája. Hát középig ér a hajam, amire a bolti festékekből két tubus kell, ebből elég egy, így olcsóbban jön ki (oxival 1400ft). Sötétbarnát használok, ami nagyon jól fed és nem kopik ki hamar. Ahogy előttem is írták, a lenövés miatt kell újrafesteni, nem a kopás miatt. Könnyű felkenni is és nem csíp vagy viszket. Az egyetlen bajom vele, hogy a fénye nem olyan, mint egy Palette festéké. Több árnyalatot is próbáltam, de egyiknek sem volt az a szép selymes, csillogós, fényes hatású. Számomra kicsit szürkés a fénye. Lehet kevernem kellene (de amihez nem értek, azt inkább hagyom..).
Összességében meg vagyok vele elégedve.

Master Nails Körömágyápoló Olaj

Master Nails Körömágyápoló Olaj
2015. április 5.

Én a fréziásat használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Iszonyat jó illata van, és szerintem megállja a helyét. Használok crystal nailses olajat is, és szerintem különbség csak az illatban van. Én szeretem, tuti beszerzek még pár illatot.