Kkrisssz

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Philips Sonicare Diamondclean Szónikus Elektromos Fogkefe

Philips Sonicare Diamondclean Szónikus Elektromos Fogkefe
2020. szeptember 23.

Nem gondoltam volna, hogy egy fogkeféről véleményt fogok írni, de ez annyira jó, hogy muszáj volt!! Árban húzós egy kicsit, de mindenképp befektetés, hiszen biztos vagyok benne, hogy egy-két fogkő leszedést meg tudunk spórolni a rendszeres és megfelelő használat mellett. Sosem volt még ilyen tiszta és ápolt a fogsorom. Ráadásul láthatóan fehéríti is a fogaimat. Pluszpont az is, hogy magától leáll, így addig mosom a fogaimat, ameddig valóban szükséges. Kb. 3 hetente szoktam tölteni, napi 2 használat mellett. A design már csak hab a tortán...Csillagos 5-ös!!

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. szeptember 23.

Néhány hónapja használom, általában reggelente. Bár a "hűha" hatás elmarad, mégis szeretem. Nem önmagában használom, hanem a Soliteint Q10 szemkörnyék ápolójával: először egy-egy cseppet pipettázok a szemem alá a TO készítményéből, picit "beleütögetem" a szemem alatti területre, majd ezután kenem fel a Soliteint áplóját, és egy reggelizésnyit várok, mielőtt felkenem a sminket. A lila karikáim szembetűnően csökkentek, valamint az apró szemkörnyéki ráncok is halványodtak. Érdekes, hogy nekem pont a puffadtságot nem viszi le, de az előző vélemények alapján a hűtőben fogom tartani, hátha úgy jobb lesz. Ár-érték arányban tökéletes, nagyon sokáig elég. Viszont van egy óriási hátránya: a csomagolása. A pipettás-üveges megoldás jó lenne, de nekem a kupak visszacsavarása nem megy. Mindig kilökődik, így nem lehet lezárni rendesen, ami miatt kicsapódik a koffein/EGCG az üvegre.. Próbálom leszedegetni, de ennek ellenére sem sikerül normálisan lezárni. Emiatt nem tudom az utazások során magammal vinni, illetve nem hiszem, hogy jót tesz az oldatnak, hogy folyamatosan levegővel érintkezik..

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2020. április 16.

Imádom!! Véletlenül bukkantam rá anno a Vichy oldalán, ahol ingyenes termékmintákat lehetett rendelni. 5 kis tasak meggyőzött, hogy azonnal meg kell vennem. Pár hét alatt észrevehető volt a hatása, többen kérdezték, hogy voltam e valamilyen kezelésen, amitől szép, egyenletes es feltöltött lett a bőröm. A két jól ismert hatóanyag, a szalicilsav és a hialuronsav egy nagyon jó formulában csodákra képes... persze hozzá kell tenni, hogy nem csak ezt a terméket használom és nem rég jöttem rá, hogy számomra a “gyógyszertáros” márkák a befutók.
Az állaga kissé géles/tejszerű, nagyon gyorsan felszívódik, de ettől függetlenül 10 percet szoktam várni felkenés után, majd jöhet a következő kence.
Amióta használom, azóta maximum egy-kétszer jött ki rajtam pattanás, pedig előtte sokat szenvedtem velük. Ami a mitesszereket illeti, a T-vonalnál megmaradtak, viszont az orcámról és államról eltűntek.
Az ára szerintem korrekt, mert ez a mennyiség reggeli és esti használat mellett is hónapokig kitart, ráadásul a patikákban gyakran van valami jó kis akció.