Klaudia1994

Regisztráció dátuma: 2019. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP
2021. december 24.

Lehet, hogy népszerűtlen leszek a parfüm iránt érdeklődő férfiak körében, de épp most kaptam meg többszöri kipróbálás után Karácsonyi ajándékként ezt a parfümöt. Imádom. Vonzódom az édes illatokhoz, ez is közéjük tartozik. Kíváncsi vagyok mi lesz a körülöttem lévők reakciója a jövőben az illatommal kapcsolatban.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2020. február 12.

Miután beszedtem az összes hajnak kedvező vitamint, és kipróbáltam minden praktikát, illóolajat, hiedelmet, kígyót és békát, na azután elkezdtem használni az Alpecint, a C1-et és az A3-mat egyaránt, akkor tapasztaltam, hogy elkezdett végre nőni a hajam abban a tempóban, amit elvártam volna előtte is. Sőt mi több, rengeteg babahajam lett, olyan helyeken is, ahol előtte nyoma sem volt hajnak, és sokkal egészségesebb, sűrűbb lett a hajam. Úgy tűnik, hogy nekem ez vált be. Az illatát kifejezetten szeretem, nem zavar a férfiasság. Nekem 5 csillagos.

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2019. június 14.

Véletlenül bukkantam rá egy cikkre, amiben bőszen méltatták a rozmaringolaj hajra gyakorolt hatásait. Mivel megszállottja vagyok a hajnövesztésnek, és a hajápolásnak, így nekem is ki kellett próbálnom. Tegnap tettem a samponomba először pár cseppet, így később jövök majd az UPDATE-tel, addig is bízom benne, hogy én is csatlakozhatok az egybehangzó jó véleményekhez. :)

UPDATE: Érdekes módon nem történt olyan "csoda" amire vártam, vagy amilyen tapasztalatokat olvastam. Igaz, hogy 3 hajmosáshoz használtam csak, de abbahagytam, mert nem pont hogy zsírosította a hajam. Elképzelhető, hogy sokat tettem, még próbálkoznom kell. Leálltam vele, de lehet, hogy újrakezdem, és kitartok, hátha. Mindenesetre nem húzom le, az illata isteni, és még bármi lehet :)