Klaudia25

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Color Herbalia 100% Növényi Hajfesték

Garnier Color Herbalia 100% Növényi Hajfesték
2019. november 14.

Khadihoz,és sima henna+indigóhoz hasonlítva.

Kikeverni sokkal könnyebb. A szagán alig érezhető a széna szag. Ellenben kis citrusos illat csap meg.

Állagra könnyedebb, krémesebb.

Pontos a leírás. 80 gr porhoz 240 ml vizet ír. Én 250 milivel kevertem, fele fele arányban kávéval, tökéleset tejföl állagot kaptam. Könnyű felvinni hajfestő ecsettel, nem pereg, nem potyog.

A zuhanysapi jó méretű. Raktam pluszba a fejemre egy kötött sapkát is.

60 percig hagytam fent. Épphogy bedunsztoltam, egyszer csak éreztem egy hűsítő érzést, az egész fejemen. Fejvesztve olvastam az összetevőket, imádkozva,hogy van benne menta, rozmaring, vagy eukaliptusz, és nem épp szárad le a hajam tövestől 😂

De szerencsére ott a menta. Kellemes volt egyébként.

Lemosni mérföldekkel könnyebb, és a hozzá adott balzsam is mesés. Enyhe citromfüves, citrusos illat van. A felét használtam el.

Befogta az összes ősz hajszálamat, igaz most még kissé vöröses, és nem sötét, de ugye ez még mélyülni fog.
Kár, hogy nem tudok ide képet rakni.

Nagyon elégedett vagyok egyelőre. Ha nem fog hullani tőle a hajam, akkor átpártolok rá. Ugyanis kicsit olcsóbb is, mint a Khadi, és sokkal kényelmesebb volt használni, nem mellesleg a szag is csilliószor jobb. Érezni ezen is enyhén, de egyáltalán nem fullasztó.

Megadom az 5 csillagot 😊

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. szeptember 29.

2019.01.15 -Még csak 2 hete festettem be vele, és az elől lévő ősz hajszálakról nagyon kopik a festék. Minden hajmosásnál színes a víz. 3 naponta mosok hajat. Lehet elrontottam valamit, vagy a tövére azért kell a több réteg. Egyébként festés után szép csillogó volt, a balzsamját 4x-re használtam el, mert sok, és tömény.
Összességében kicsit többet vártam a kommentek alapján, ár arány értékben egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk.

Update: Csaknem hagyott nyugodni, hogy mit ronthattam el. Először csak simán a "koszos" hajamat festetem vele, mivel erre utaló egyéb információ nincs benne, és erősen élt a fejemben a "minél koszosabb annál jobban befogja a festék" infó. De ugye ez nem jött be...Eezek után volt a fentebb olvasható véleményem.
Gondoltam egyet, hogy itt lehet a hiba. Ígya következő festés előtt megmostam a hajam jó alaposan szilikonmentes samponnal, és a nedves hajamra vittem fel a festéket. Na, így befogta az elől lévő ősz szálakat is. Ennek már egy bő hónapja, mégis még mindig szép színű a hajam :) Csak a lenövés látszik, de mivel egészében kopik, így az sem feltűnő.
Hátközépig érő, vékonyszálú hajam van, és bőőőven elég egy dobozzal.
Megkapja az 5 csillagot :)

Úgy gondolom, hogy akinek sok az ősz hajszála, az fokozhatja a fedést dunsztolással. Folpack, kötött sapka, és így kivárni a hatóidőt.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2019. június 5.

2015. augusztus 18. Tökéletes szépségkapszula. Nekem a hajhullásom megállt tőle,és nőni is kezdett, a körmeim is erősödtek!
Viszont ne gyógyszertárba vegyétek, a www.multi-vitamin.hu oldalról rendelem 1x 180 darabos kiszerelést ami 8290 forint, nem vagyok reklám ember, remélem a hozzászólásom nem moderálják! Ez 3 havi adag napi 2 kapszulával számolva. Sok sikert mindenkinek!

2019.01.22 Újra vettem :D Két hete szedem, de már a körmeim látványosan erősebbek. Csak gél lakk van rajtuk, de olyan mintha épített zselé lenne. Nagyon bízom benne, hogy a hajam is meglódul megint, mert egy ideje stagnál egy szinten. 4 havi kúrát tervezek, most megvettem a 3 havi adagot, és még egy 60 darabosat a végén :) Beszámolok később is. Most 68 centi a hajam.

2019.03.10-én volt 70 centi :D Ez nálam rekord :) Konkréten a tavalyi évben összesen nőtt 6 centit, tehát nálam a havi fél centis növekedés az átlag...
Nagyon megvagyok elégedve. Letelt a két hónap, most vagyok félidőnél. Annyira bepörögtem, remélem még jobban beindul, és elérem a 72-74 centit a kúra végére :)

2019.05.20-án telt le a 4 hónap (volt, hogy elfelejtettem bevenni, innen a csúszás), és 73 cm-vel zártam a kúrát, ami nálam hatalmas siker. Egyszerűen mesés :D Engem teljesen megvett a Forcapil hatása. Dúsult is sokat, emiatt a vége még vékonyabbnak tűnt mint előtte, így vágtam belőle 9 centit. Sajnáltam nagyon a hosszát, de életemben nem volt még ilyen dús és tömött a hajam a tövétől a végéig :)

1 ÖSSZETEVŐ