Klaudia88

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Mádara Plant Stem Cell Antioxidant Sunscreen SPF30

Mádara Plant Stem Cell Antioxidant Sunscreen SPF30
2020. február 6.

Az elso fenyvedokrem termeszetes osszetevokkel, aminek nem nehez az allaga. Korabban probaltam mar mas termekeket, de par hasznalat utan feladtam a harcot, olyan szinten nehezek voltak, hogy orak eltelte utan sem szivodtak fel es a torulkozom is tiszta sarga lett toluk. Ez az elso termek, amivel valoban elegedett vagyok. Az illatat is szeretem. Mullerben vasaroltam, kozeli lejaratos termekkent 50% kedvezmennyel 2990 Ft-ert.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2018. november 23.

Mintat rendeltem belole es bevalt, hamarosan megrendelem a teljes kiszerelest is. Ahogyan mar tobben irtak elottem, allaga valoban nagyon konnyu, nem zsirosodik tole a borom ( pedig nekem szinte mindentol zsirosodik). Ha nem teszek alapozot, akkor is jo onmagaban, szebb, elettel telibb arcszint varazsol (nekem alapbol nagyon vilagos a borom, lehet ezert). Az osszetevoi is jok, tobb kremet is rendeltem ettol a markatol es eddig az osszes bevalt.

Le Maquillage Second Skin Alapozó

Le Maquillage Second Skin Alapozó
2016. március 20.

Rengeteg alapozót próbáltam már, nekem ez a tökéletes, pedig használtam már Clinique-t, Maxxfactort stb. márkájúkat is. 1 éve vásároltam egy üveggel és most fogyott csak ki, pedig rendszeresen használom, mert tényleg jól fed. Bár magát a céget és az erőszakos eladókat nem szeretem, ez a termék egy telitalálat. A többi terméküket nem vásároltam be, nekem nem jött be egyik másik sem.