KLaura19

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. március 11.

Imádom! Csak nemrég kezdtem használni, de az biztos, hogy sokáig elég lesz. Pakolásként használom, hajmosás végén jól beledolgozom a hajamba, majd rajta hagyom 15-20 percig. Utána csodásan fényes és illatos a hajam! Sőt, 1-2 nappal tovább tűnik vállalhatónak, szerintem ennek köszönhetően. Nagy kedvenc lett!

Schauma Színvédő Sampon

Schauma Színvédő Sampon
2021. március 7.

Sajnos voltam olyan hülye, hogy egyből a nagyobb kiszerelést vettem meg, nem tettem próbát a 250 ml-es változattal. Nekem is viszket és korpásodik tőle a fejbőröm. Már közvetlenül hajmosás után viszket kissé, de napok múlva még jobban... az illata sem tetszik igazán, a színvédő hatását sem vettem észre. Alig várom, hogy elfogyjon, soha többet!

Balea Paw! Tusfürdő

Balea Paw! Tusfürdő
2019. szeptember 29.

Természetesen engem is a cicás csomagolás fogott meg...de alig sikerült beszerezni! Több DM-et is végigjártam...aztán végül a húgom lelt rá egy utolsó darabra, amikor már kezdtem feladni a reményt. :)
Imádok a tubussal szemezni zuhanyzás közben! Mindig fürdőrózsával használom, így kiváló a habzása. Az illatát is szeretem, tényleg csajos és sokáig érzem magamon. A bőrömnek jót tesz és praktikus a tubusa. Szuper!
Habár nem hiszem, hogy lesz lehetőségem újravenni...