Kleopátra

Regisztráció dátuma: 2012. november 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. március 30.

Most sokan meg fognak kövezni,de nem bánom.
/Még jó hogy a Krémmánián nem lehet mínusz pontokat osztogatni!/
Szögezzük le: szeretem a Lancome termékeket, főleg a krémeket.A parfümjeik közül is imádom hogy mindegyikben érezni valamit plusszt, egy extra adalékot amitől ha csak megérzem még ha nem is ismerem, TUDOM hogy ez Lancome!

Sajnos ha ezt az illatot megérzem, teljesen kibukik hogy LA VIE EST BELLE .
Annyira tucatillattá vált, annyira agyonreklámozták, számomra elvesztette varázsát.
A kórházi takarítónőből is az "élet szép" árad.
Imádom, ha meg kell fejteni egy parfümöt, ha elgondolkodtat, szeretem hogy minden emberen másféleképpen muzsikál.Mosolygok mikor egy olyan nő visel egy /véleményem szerint/ hozzá nem illő kreálmányt, és nem veszi észre, hogy nem ő hordja az illatot, hanem az illat őt :) De ez a parfüm pont nem. A Gizi nénin is ugyanolyan mint Julia Robertsen.
Ha megérzem valakin, kapásból tudom mi ez. Ezért nem szeretem, lerágott csont. Hiába tartós, sokáig ragaszkodik a bőrhöz,de nem tud újat mutatni.

Hugo Boss Unlimited

Hugo Boss Unlimited
2018. március 17.

Párom kapta tőlem a megszokott Boss Bottled helyett, mert bár nagyon jó illat az is, a tartóssága mintha csökkent volna az elmúlt évekhez képest.
Nem bántam meg, hogy ezt ajándékoztam neki!
Annyira jól össze van rakva ez az illat, mind "annak idején" a fehér Diesel. /Nem is tudom lehet-e még kapni?/
A Diesel a fiatalabb korosztályt célozta meg, az Unlimited férfiaknak szól.
Tartósság tökéletes, egy fújással kitart egész nap.
Egyik előttem szóló a női Womanityhez hasonlította, érdekes mert az én szekrényemben is megtalálható, párom Unlimitedjével együtt. Tehát akinek az orra a Womanityvel azonosul, annak ez a fehér üveg is be fog jönni, nagyon is ;)
Abszolute újravásárlós!

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2017. december 30.

Ismét egy karácsonyi ajándékcsoda.
Egyik Avon illatot sem találták el ilyen jól mint ezt!
Ez egy nagybetűs NŐ.
Reggel befújom magam, este amikor leveszem a ruhámat még érzem,sőt még másnap is...
16 évesen volt egy mintám belőle, már akkor tetszett.
Az egyetlen parfüm amit pasi megdícsért rajtam. 5*

1 MÁRKA