Kmtina

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Difeel Prémium Hajolaj Kókuszolajjal

Difeel Prémium Hajolaj Kókuszolajjal
2018. augusztus 22.

Ismerősöm ajánlotta. Nagyon szeretem, megérte az árát, mivel elég egy minimális mennyiség is belőle. Szépen kezdi helyrehozni a töredezett hajamat. Az illata is jó, legalábbis nekem nagyon tetszik.Csak vigyázni kell, hogy ne használjon túl sokat az ember belőle, mivel könnyen zsírosítja a hajat. Mivel elég egy kevés is belőle, így nagyon megéri, sokáig használható.

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Színezett Hidratáló Arckrém

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Színezett Hidratáló Arckrém
2018. augusztus 22.

Gyorsan kopik, még el se tudtam rendesen dolgozni a bőrömön és már le is jött. A világos bőrre valót vettem meg, de nekem még az is túl sötét volt. Az állaga alapból nem rossz, de nagyon mű hatást keltett. Adtam neki pár esélyt, aztán elajándékoztam másnak. Még jó, hogy akciósan vettem meg, bár így is elég nagy pénz kidobásnak mondhatom.

Eveline Cosmetics Gold Lift Expert Luxus Szemkörnyékápoló Krém 24k Arannyal

Eveline Cosmetics Gold Lift Expert Luxus Szemkörnyékápoló Krém 24k Arannyal
2018. augusztus 22.

Nekem nagy csalódás volt. Sajnos a szemem alatt kezdenek kialakulni a ráncok és megvettem, hátha segít a helyzeten. Az állaga nem rossz, kicsit zsíros, de hamar beszívja a bőröm. Azt hittem, nagyon gyorsan elfogy, de már 2 hónapja meg van lassan. Sajnos nem vált be, a szemeim alatt ugyanúgy megmaradtak a ráncok.Kipróbáltam, hátha a homlokomon levőkön segít. Sajnos azok is maradtak úgy, mint eddig.