kndi

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. május 24.

A málnás tesóját néztem ki, de csak ő volt a polcon, így velem jött. Kezdeti fellángolás végett állandóan használtam kb 2 hétig, de mivel nem éreztem hatást a száraz kezeimre nézve, hanyagoltam. Ha eszembe jut használni az csakis az illata miatt van. Ha viszont megszalad, és túl sokat nyomok ki ragacsos, nem szívósan be, csak szétkenem a habot, és egy réteget képez a bőrömön. Fölöslegesnek tartom, az illat ami miatt pontot kap

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2018. május 23.

Arcra használom néha megjelenő ekcémára, eddig ettől jobbat és hatékonyabbat nem találtam a problémámra. Már ez első bekenéssel is enyhülést nyújt. Pár nap és nyoma sincs. Néha bekenem a kritikus területeket megelőzés képen. Patikustól kertem valamit meg valamelyik teli hónapban, ezt ajánlotta. Azóta vettem még egy tartalékot kedvezménnyel.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2018. május 23.

Tökéletes! A bőrszínemet tekintve bizonytalan voltam, hogy milyen árnyalatot válasszak, nagyon sokat hezitáltam, végül addig nézelődtem, hogy találtam egy kis mini kalauzt Bourjois termékekről és ennek segítségével behatároltam a bőröm árnyalatát és tónusát (nagy segítség volt mert biztos, nem őt választottam volna önszántából). Ez alapján választottam a 85-ös Sienne árnyalatot, nem mellesleg glamour napokon féláron. Félve kibontottam és az első, az a fantasztikus illat, oda vagyok érte. Fogtam a kis ecsetét és mondom, na lássuk. Csodás! Nekem kicsit építeni kell, de ez gond nélkül megoldható, természetes és tartós! Munkanapot pici híján kibír! Ez az árnyalat inkább barnás és a lenyeg, hogy nem csillámos. Nem szerettem volna feltűnősködni egy átlag munka napon csillámokkal az arcomon. Szó mi szó, én imádom úgy ahogy van! A kis cukiságával, illatával és tudásával együtt. Örülök, a választásomnak!