knetssz

Regisztráció dátuma: 2020. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Abszolút MUST HAVE!
Hormonális problémák miatt folytonos broblémát okoztak a gyulladt ciszták az államon, halántékomon néha az arcomon. Mondanom sem kell, mind foltot, heget, hagyott maga után. A miteszerekről és a tág pórusokról pedig ne is beszéljünk.
Eleinte gyengébb hámlasztókkal kezdtem az érzékeny bőröm végett, majd amikor hozzá szoktunk bevetettem ezt és csoda történt. A bőröm minden egyes használat alkalmával csak jobb és jobb lett.
Egy hónapja orvosi tanácsra elhagytam a tej, hús és hormon tartalmú élelmszereket és a bőröm konkrétan teljesen kitisztult. Jelenleg itt tartok. Sajnos foltok és hegek még vannak, úgyhogy itt az ideje folytatni, amit elkezdtünk, update-elek, amint látom az eredményt. :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. március 15.

Valamennyire segített, de sosem volt az igazi. Ez fénylő, ragacsos réteg, amit az arcomon hagy nekem annyira nem jön be. A G&G széruma az én bőröm számára például sokkal befogadhatóbb.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. március 15.

Másodszorra vettem újra, ezúttal a nagyobb kiszerelést.:)
Nekem kombinált a bőröm, a barátomé kicsit száraz és mind ketten nagyon szeretjük. Az ára remek, főleg, hogy ketten használjuk reggel és este, szóval tényleg gyorsan fogy. Szérumok, smink, fényvédő - mindennel rendben van! Az alapanyagok pedig, mint más Ordinary terméknél, itt is szuperek és természetesen illatanyag mentes, ami nagy plusz nálam!