Best of Beauty 2019

Knubbel

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrprobléma: -

Fa Lovely Wings Tusfürdő

Fa Lovely Wings Tusfürdő
2018. szeptember 27.

Van a Fa-nak masik, tomeny kokusz illatu tusfurdoje. Szerintem ez nem annyira kokuszos. Egy kis lagy kokusz illatot erzek, egy eleg eros “szappanos tisztasag” illattal egyutt. En nem szeretem ezt a fajta illatot, pl a Baba tusfurdok ilyenek. Nagy rajongoja vagyok a Fa tusfurdoknek, de ez egy kivetel lett. Meglattam a boltban, hogy Fa es kokusz, de siettem, ezert nem szagoltam meg. Persze elhasznalom, nem olyan rossz.

Iridina Due Szemcsepp

Iridina Due Szemcsepp
2018. szeptember 10.

Kb 10 eve hasznalom, imadom. Mielott bejott volna Magyarorszagra, mindig Olaszorszagbol hoztunk jo par darabot, hogy kitartson a kovetkezo utazasig 😄 Kontaktlencset hordok es ugy hasznalom majdnem napi rendszeresseggel. Neha ugy is cseppentek, hogy bent van a lencsem. Erzekeny a szemem es ez egyaltalan nem irritalja, szaritja, sot... Megnyugtatja. Sminkeles elott meg egy csoda. Gyonyoruen kifeheriti a szemem, igy a sminkem osszhatasa is sokkal szebb. Draga, de megiscsak a szememrol van szo... Nem talalkoztam meg jobbal, es szerintem nem is fogok.

Essence I Want Candy Scented Eyeshadow Palette

Essence I Want Candy Scented Eyeshadow Palette
2017. július 5.

Porzik es egyaltalan nem pigmentalt. A lila szin, ami felkenve koszos szurke szinu, az meg valamelyest pigmentalt, de alig lehet eldolgozni. Koszos hatast kelt. A masik harom szin is katasztrofa. Hiaba probalom felvinni a szemhejamra, egyszeruen semmi nem latszik. Nem volt teszter, belenyulni meg nem akartam, ugyhogy nem tudtam kiprobalni az uzletben. Meg jo, hogy olcso volt 😄