kobolak.ildiko

Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2016. szeptember 2.
(!)

Tesztelőként volt lehetőségem először kipróbálni a Cien Med tusfürdőt, azóta már utánpótlást is vettem, mivel teljes mértékben meg vagyok elégedve a termékkel. Érzékeny bőrűként nem könnyű megfelelő kozmetikumokat találni, könnyen húzódik, viszket, kipirosodik, sőt hámlik is a bőröm, de most kedvencre találtam. Kíméletes, ápoló, nagyon kellemes finom, unisex illatú, jól habzik. Az ára is nagyon kedvező, ugyanakkor a nagy márkák minőségével vetekszik és még állatokon sem tesztelték! Csak ajánlani tudom, engem meggyőzött :-)

Cien Med Sampon

Cien Med Sampon
2016. szeptember 2.

Érzékeny a bőröm és sajnos a fejbőröm is meglehetősen kényes, viszont mivel gyakran mosok hajat, már régóta kerestem egy kímélő sampont. Először szkeptikus voltam a Lidl saját márkás termékével szemben, de már az első alkalom után meggyőzött - nem viszket a fejbőröm, sőt a hajam is fényes, sőt könnyen kezelhető, nem is használok azóta minden mosás után balzsamot, mert így is ki tudom fésülni a hullámos, középhosszú hajamat. Csak ajánlani tudom :-) Plusz pont, hogy állatokon sem tesztelték a Cien termékeket!

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2015. október 28.

Én is tesztelőként jutottam hozzá a TRND-n keresztül. A bőröm meglehetősen száraz és könnyen kirepedezik, főleg hideg időben. Ez a krém azonban már pár használat után látható nyomot hagyott. sokkal finomabb és lágyabb lett a bőröm. És ami még tetszik, hogy gyorsan fölszívódik, nem ragad és az illata is kellemes, virágos. Csak ajánlani tudom, én biztosan veszek még.