kockaCUKOR00

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Hydrabio Eau de Soin SPF30

Bioderma Hydrabio Eau de Soin SPF30
2017. május 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár nem küzdöttem azzal , hogy szárítana a borom , de kb a második nap után a permet helyett sugárban jött ki a benne lévő cucc , mintha slagból locsolnam a vizet magamra ,így eredeti funkcióját ellátni nem képes. Valószínű úgy használom el, hogy a tenyerembe fújom, s a kezemmel kenem el a vállamon, nyakamon. Pont azért vettem , hogy útközben is gyorsan legyen mihez nyúlnom, az arcomra fújnom, frissítenem vele a nap elleni vedelmet. Hat erre nem tudom használni, úgyhogy szimpla elpazarolt pénz volt. Ahhoz pedig túl drága

Isana Szörtelenítő Krém Sensitív

Isana Szörtelenítő Krém Sensitív
2016. július 1.

Ennek a terméknek konkrétan csak egy hibája van: nem ér az ég világon semmit.
Viszont aki mellényúlt az önbarnító választásnál, vagy foltosan kopik, annak javaslom kenje be magát ezzel a szeméttel tetőtől-taplig, mert minden színt eltávolít. Olyan csudajól néz ki tőle a lábam, hogy a rövid gatyát, szoknyát elfelejthetem... Még fogalmam sincs miként varázsolom egységes barnává újra a combom ill a lábszáram, lábfejem. Csak úgy virít a hófehér csík. Még az is lehet, hogy fehérítőt tettek bele, mert bár világos bőröm van, még ilyet nem láttam.... Csak úgy 1,5 hónapos egységes barnítást mart le rólam....a bőrömmel együtt! A sensitiv felirat fogalmam sincs mit jelenthet... Sose voltam ilyen mérges egy termékre.

Isana Szemöldökgyanta

Isana Szemöldökgyanta
2016. július 1.

Kuka! Semmit nem ér. Egy szőrszálat sem mozdít meg.