kocsis.reka84

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál
2021. október 29.

Megszàmlàlni sem tudom hànyat hasznàltam el belöle.Műszempillàkat lehet vele csinàlni,tartós,szèp fekete,nem pereg.Az elejèn kicsit híg,hagyni kell ,hogy "beszàradjon".Nèha-nèha elcsàbulok màs spiràlhoz de mindig vissza tèrek hozzà a dràgàbbak között sem talàltam nàla jobbat.Nem egyszer megkèrdeztèk,hogy kihez jàrok pillàshoz,aztàn csak csodàlkoztak,hogy csak spiràlozva van a pillàm.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. október 29.

Az első C-vitamin szèrumom,gyorsan felszívódik,reggel ès este hasznàlom.Gyorsan làtvànyos eredmènyt hozott,kreol,csupa szeplő bőröm van,mióta hasznàlom rengeteg foltocska eltünt,sokkal egysègesebb lett a bőröm.A kibújni kèszülő patikra kenve egy kis extra adagot esèlyük sem volt kiteljesedni.Ha elfogy biztos újra veszem.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2021. október 9.

Kombinàlt bőröm nagyon szereti,a szàraz rèszeket jól hidratàlja a zsíros rèszeket viszont nem fènyesíti.Gyorsan beszívódik,kicsit gèles àllagú,sminkelni is jó rà,az illata nekem traubiszóda:)