Kokesz022

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó
2020. október 15.

Száraz bőrre abszolút jó. Sokan írtatok, hogy rossz az illata nekem ez fel sem tűnt nem kellemetlen egyáltalán. 15 perc után a hámló húzódó száraz arc bőrömet felpuhítja. Egyszer vízzel átöblítem és megtörlöm az arcom és kész is.Szuper termék!

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2020. október 15.

Pár éve találtam rá és nagyon szeretem. Pár dobozzal már elfogyasztottam. Száraz, vízhiányos bőröm van smink előtt használom. Sőt az éjjeli verzióját is reggel használom mert felpuhítja a bőröm.

Panasonic ES-EL3A Epilátor

Panasonic ES-EL3A Epilátor
2020. szeptember 4.

Adtam az epilátoroknak egy új esélyt. A régi de annál megbízhatóbb traktor hangú gyilkos philips gépem elsőre gyönyörűen leszedett mindent. Meg is volt selymes láb érzés de amikor elkezdett vissza nőni a szőr nagyon csúnya szőrbenövés keletkezett. Itt gondoltam egyet és körbenéztem a piacon mi lehet a mostani kínálat. Az ár és az itteni kommentek alapján a kiegészítő mentes kék változatot vettem meg. Hát ez egy csoda! Nem annyira hangos, vezeték nélküliség nekem bejött bár a philips satinelle 3 m kábelével sem volt semmi gond. És a habosító funkció az nagyon jó. Hónaljról még ennyire fájdalom mentesen nem szedtem le szőrt. Szinte minden nap használom mert ahogy a szőrök végre kiszabadulnak lekapom őket. 30 perc működés kb oké mert a sok csipeszes fej valóban hatékony. Nekem a led világítás is bejött sokkal egyszerűbb meglátni a fent maradt pihéket. Nagyon örülök, hogy megvettem és köszönet a véleményezőknek mert így valóban egyszerűbb volt kiválasztani melyik gépet vegyem meg. 😉