kolbyzs

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Bourjois Satin Edition 24H Eyeshadow

Bourjois Satin Edition 24H Eyeshadow
2018. május 9.

Mielőtt veszek egy új terméket, szokásommá vált, hogy leellenőrzöm miket írnak róla a Krémmánián. Ezt is megtaláltam, de sajnos még nem véleményezte senki. Persze nem örültem, de gondoltam ennek ellenére teszek egy próbát. Nekem eddig még semmilyen szemhéjfesték nem bírta ki egy teljes napig, úgyhogy ennél is túlzásnak tartottam a 24 órás tartósságot. Napközben többször is tükörbe nézegettem, és legnagyobb meglepetésemre ez tényleg szuper tartós. A reggel felkent festék ugyanúgy nézett ki este is, semmit sem kopott, pedig néha még meg is tapogattam. Na, gondoltam, majd biztosan leszedni sem lehet. Ebben is tévedtem. Habzó arclemosó szinte dörzsölés nélkül leszedte. Nekem ez csillagos ötös! Kiváncsi leszek mások véleményére is. A felkenésnél ne lepődjön meg aki kipróbálja, kicsit fura, hideg érzetet hagy maga után, de ez hamar elmúlik és marad a tényleg tartós szemhéjfesték.

Dior Capture Totale Dream Skin

Dior Capture Totale Dream Skin
2017. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és imádom!
Pár csepp alapozót belekeverve nem is kell más egész nap. Nem zsíros, nem fénylik tőle a bőröm.
Az ára sajnos tényleg rettenetes...

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2017. június 25.

Nem rossz krém, de azért nem lesz a kedvencem. A pattanásokkal nem sok mindent tesz, az anti-aging hatást nem vettem eddig észre, pedig már több mint 3 hónapja használom.