kolettmiller

Regisztráció dátuma: 2014. december 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

BareFaced Beauty Mineral Blusher

BareFaced Beauty Mineral Blusher
2014. december 17.

Szintén Athena :) Szeretem mert tartós, szép üde szín,a kis csillámokat nem látom az arcomon. Majdnem minden sminkeléskor használom és alig fogy, mondjuk nem is kell belőle sok, ez is jó pont. Viszont nekem nem jön be a csomagolás... nem tudom teljesen bezárni, hogy ne jöjjön ki a kis lyukakból szóval óvatosan kell letekerni a tetejét, hogy ne boruljon ki mindenhova :(

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2014. december 17.

Az első szemhéjalapom, nem tudom milyen a többi, de ez nekem nagyon bevált. Zsíros a szemhéjam, sajnos mindig összegyűlt előtte csíkokba a festék vagy felragadt, szóval elkeserítő volt. Ezzel a kis csodával viszont egész napot kibír, nem mozdul el szinte egyáltalán, csak ezzel sminkelek mióta megvan, sokáig elég a kis kiszerelés ellenére. Az illata valami férfi tusfürdőre vagy arcszeszre hasonlít, de felvitel után nem érezni. Hosszú körömmel nem igazán tudtam kiszedni, de ez az egyetlen negatívuma, a kiszerelés, egyébként imádom.

Artdeco Lip Lacquer Ajakfény

Artdeco Lip Lacquer Ajakfény
2014. december 17.

40-es árnyalat van meg nekem. Soha nem használtam előtte ilyen sötét rúzst, de ez valami álom nekem. Lilás-rózsaszínes..gyönyörű. Nekem tetszik a vaníliás illata. Elsőre , egy húzásra tökéletesen fed. Tartóssága... valóban kikopik pár óra alatt és nekem is csak a kontúr marad, de mivel nekem tetszik az illata ezért szívesen kenegetem :) Nekem 5 !