Kolibri82

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Swiss Premium Panthenol 10% Habspray

Swiss Premium Panthenol 10% Habspray
2016. szeptember 5.

Balatoni nyaraláskor vettem egy gyógyszertárban, elsősorban azért, mert nagyon leégett a bőröm, és a jó kis avonos spray-m fogyóban volt. Azért ezt választottam, mert mondták, hogy a hajnak is nagyon jó, gondoltam, akkor két legyet ütök egy csapásra. Az égésre átlagos volt, mert bár tényleg durván leégtem, de a már említett spray ezeket is gyógyította (utólagos hámlás nélkül!!!) rövid időn belül. Ennek több idő kellett, és sajna kis hámlás is volt utána. Viszont (és ezért jár plusz pont) valami elképesztően selymes volt a bőröm, amíg kentem vele. Döbbenetes volt, mint egy baba bőre, vagy egy selyem ruha, olyan volt a bőröm szó szerint.
A hajamra eddig 3x használtam, de semmi változást nem látok eddig...ugyanúgy hullik és száraz a vége. :( Szóval azzal kapcsolatos hatásáról nem tudok nyilatkozni. De ezért nem vonok le pontot, hiszen elvileg nem erre való.

BradoLife Fertőtlenítő Kendő

BradoLife Fertőtlenítő Kendő
2016. szeptember 5.

Alap cucc a táskámban! Nem ragad, praktikus, nem büdös, a fertőtlenítő hatásában meg csak bízni tudok. :D

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2016. szeptember 5.

Szerencsére kaptam. Borzasztóan édes, émelyítő, fejfájdítós....számomra olyan "piaconvásároltezerforintosparfüm" illata van. Semmi különlegesség nincs benne. Valamire majd elhasználom, de magamra biztos nem fújom.