Kolibricore

Regisztráció dátuma: 2013. március 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

NYC Mono Szemhéjpúder

NYC Mono Szemhéjpúder
2014. június 25.

Én is a sötétbarnát használom már mióta, viszont én nem rendeltetésszerűen,ugyanis szemöldök színezésre használom,tökéletesen szép színe van,nagyon természetes,én nem is látom hogy csillogna,pedig a tartóban kicsit csillámos,nagyon tetszik ,az egyik legtartósabb és természetesebb szemöldökszínező számomra,és már számtalanszor leejtettem és nem tört össze,arról nem beszélve hogy egyetlen szemöldökömre használt kozmetikum amitől nem hullik:) nem akarok más termékeket ócsárolni,de klasszisokkal jobb az essence szemöldök púderénél,pedig nem is erre a célre készült elvileg :)

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2014. február 7.

Először is,le kell szögeznem,hogy hiába próbáltam eddig szeretni(több -kevesebb,de az illatuk miatt inkább több sikerrel) ezeket a fújós gliss kur-okat,nekem nem váltak be annyira..a legkedvencebb kedvencem a rózsaszín és a narancssárga fajta volt,persze azok is csak az illat miatt ami nekem 100* de nem hajparfümnek vettem őket..
Most pedig ő következett,igen,nagyon hatásos ez a csomagolás,én sem bírtam ott hagyni:) Most fújtam a száraz hajamra egy keveset próba gyanánt,és hihetetlenül puhává és fényessé tette a hajamat,pedig az előző tesói száraz hajon konkrétan borzasztóan produkáltak nekem sajnos..azok teljesen zsírossá tették és összetapasztották a hajam..ez nem, pedig az összetevőik közt sincsen akkora különbség.
Az illata tényleg fura,először kicsit meg is ijedtem és elfanyalodtam,de ahogy telnek apercek egyre jobban tetszik,nekem a szilva jut eszembe róla,nem az én világom,de egész kellemes:)

Szóval egyelőre megadom neki az 5 *-ot,remélem vizes hajon és hosszú távon is ugyanígy fog teljesíteni:)

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra

Herba Vita Hajszesz Hajhullásra
2013. november 20.

Nekem annyira nem hullott a hajam,viszont nagy hajnövesztésben voltam/vagyok ,és muszáj volt kipróbálnom ,mert nagyon olcsó,és szerintem jók az összetevői,hát ki is próbáltam..nagyon tetszett:) már az első flakonnál is iszonyat sok babahajam nőtt és rohamosan kezdett nőni a hajam( nem tudom felfogni hogy mitől ..vagy ennyire hatásosak lennének a gyógynövények?..:D) Majdnem minden hajmosás előtt használtam ,előző este bemasszíroztam az egész fejemet vele és hagytam ,majd másnap megmostam a hajam.

Azóta anyukámnak is ajánlottam,mert neki igen kevés haja,van és még ő is csodálkozva nézett,hogy ez tényleg hatásos :)

Azóta hébe-hóba használom,ha eszembe jut veszek:)
Nekem nagyon bevált,és annyira nem is szárította a hajam ,szóval mindenképpen 5*