Kommentelo

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Artist Professional Intensiv Creme Coloration Hajfesték

Artist Professional Intensiv Creme Coloration Hajfesték
2020. október 18.

Legrosszabb!! Ez az arnyalat ez a 101-es ugy sargit szoke hajon hogy senkinek nem ajanlom!

Elgon Color Remover

Elgon Color Remover
2020. október 18.

Nos elsősorban 3x alkalmaztam ezt a mesterséges pigmenteltávolító készítmény (egyszerűbben: hajradírt vagy hajfesték eltávolítót) és azt kell mondjam a jelenlegi fodrászati piacon a legjobb termék.
A hiba bennem volt hogy 3x kellett alkalmaznom nem a készítményben.
Először is kezdjük azzal,hogy sötétbarna hajam volt, amit nem akartam szívatni mert nem akartam én szőke lenni, csak egy szép természetes világosbarna.
Fel is tettem először szépen egyenletesen leszedte (igaz hogy narancssárgára, de ugye ez várható volt a sötét hajszínem miatt) majd rákentem egy 7-es árnyalatú festéket amitől sajnos visszasötétedett pedig csak 7-8 percet volt fent.
1 héttel később: Újra alkalmaztam de egy 8-as és egy 9-es árnyalatú festékkel. (Én mindig Igora Royalt használok), na akkor kaptam egy középbarna színt.
Tegnap azaz 2 héttel később: Miután lemostam szintén gyönyörűen, egységesen leszedte a színt és befestettem egy 9-es és egy 12-es árnyalatúval a hajam, 15 percig volt fent a festék és egy álomszép, természetes világosbarna hajat kaptam úgyhogy: JUHÉÉÉÉ!
Ami egy óriási plusz pont a gyártónak hogy: Sokkal többet ér mint bármely szőkítópor, bármely világosító festék vagy krém, mert ez igaz hogy EGYÁLTALAN NEM BÁNTJA A HAJAT!
Ugyanolyan gyönyörű állapotban van!
Mindenképpen ajánlom jó szívvel bárkinek aki hasonlót szeretne mint én, viszont akinek sötét a haja és mint ahogy írják a terméken is 3-4 árnyalattal akár lehet 5 is, válasszon világosabb színt mint amit el akar érni! Pl. Nekem most 7-es színmélységű (nem sok híján 8-as a jelenlegi hajszínem,ez volt a kívánt) és 5-ös volt így én 9-essel és 12-essel kevertem ki ezt a majdnem 8-as árnyalatú világosbarnát ami fodrásznéven sötétszőke.
Nagyon megérte, egyértelműen 5 csillag a termékre és pacsi a gyártónak!

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2020. június 20.

Semmiben nem nyújt többet mint más átlagos kézfertőtlenítő gélek,készítmények és 3x drágább..
2 csillag a külső csomagolás és a kis tartó miatt. Az aranyos.
Egyébként a Sanytol kézfertőtlenítője az 5 csillagos.